In de laatste week van de zomervakantie staat ons sportpark weer in het teken van 5 dagen speel en voetbalplezier.
Ruim 100 kids zullen dan weer hun beste beentje voorzetten om de diverse oefeningen en wedstrijdjes van de Soccer Challenge 2026 uit te voeren. Om alles in goede banen te leiden is de organisatie nog op zoek naar enkele vrijwilligers die een aantal dagen in de week van 17-21 Aug kunnen meehelpen met opbouwen, trainen of begeleiden van de diverse groepjes.
Voor eten en drinken wordt natuurlijk weer gezorgd. Alle vaste medewerkers krijgen – naast het gebruikelijke tenue - bovendien een handige ROBEY Backpack cadeau. En natuurlijk een uitnodiging voor de gezellige BBQ ter afsluiting van de voetbalweek.
Indien je in die periode een paar dagen kunt vrij maken meld je dan alsnog snel aan bij de organisatie : mail@svdester.nl of 06-13775575