• Programma Thuis

    DatumWedstrijdVeldDetails
    29 jan. 09:00De Ster JO7-1 - OVCS JO7-1veld 1
    29 jan. 09:00De Ster JO8-1 - BSV Limburgia/Kamerland JO8-1veld 1
    29 jan. 09:00De Ster JO10-1JM - EHC/Heuts JO10-1veld 1
    29 jan. 09:00De Ster JO9-3 - S.V. Argo JO9-2JMveld 1
    29 jan. 09:00De Ster JO9-1 - OVCS JO9-2veld 2
    29 jan. 09:20De Ster JO7-1 - Spaubeek JO7-2veld 1
    29 jan. 09:30De Ster JO7-2 - Spaubeek JO7-1veld 1
    29 jan. 09:40De Ster JO7-2 - SHH JO7-7veld 1
    29 jan. 11:45De Ster JO14-2 - Daalhof JO14-1veld 1
    29 jan. 13:15ST De Ster/SJO UBC JO15-1 - Oranje Blauw'15 JO15-1veld 1
    29 jan. 15:00De Ster JO19-1 - Sportclub Susteren JO19-2veld 1
    29 jan. 17:00De Ster Veteranen - Urmondia Veteranen
    30 jan. 11:00De Ster VR1 - GSV'28 VR1Veld 1
    30 jan. 13:00De Ster 3 - Neerbeek RKVV 3Veld 1
    5 feb. 08:30De Ster JO7-1 - SHH JO7-2veld 1
    5 feb. 08:40De Ster JO7-1 - OVCS JO7-1veld 1
    5 feb. 09:00De Ster JO8-1 - Caesar JO8-1veld 1
    5 feb. 09:00De Ster JO10-2 - Haslou JO10-1JMveld 1
    5 feb. 09:00De Ster JO9-3 - Caesar JO9-2veld 1
    5 feb. 10:00De Ster JO7-2 - Spaubeek JO7-1veld 1
    5 feb. 10:00De Ster JO10-3 - Haslou JO10-3veld 1
    5 feb. 10:10De Ster JO7-2 - SHH JO7-7veld 1
    5 feb. 10:15De Ster JO11-2 - ST EVV/RIOS'31 JO11-2veld 1
    5 feb. 11:45De Ster JO14-1 - Heer JO14-1veld 1
    5 feb. 15:00De Ster JO17-1 - FC Geleen-Zuid JO17-2veld 1
    6 feb. 10:30De Ster 4 - Woander Forest 4veld 1
    6 feb. 11:00De Ster 5 - Bunde 4veld 2
    12 feb. 08:45De Ster JO7-1 - Spaubeek JO7-2veld 1
    12 feb. 08:55De Ster JO7-1 - FC Geleen Zuid JO7-1JMveld 1
    12 feb. 09:00De Ster JO10-2 - FC Geleen-Zuid JO10-3veld 1
    12 feb. 09:00De Ster JO9-2 - SJO UBC JO9-1veld 1
    12 feb. 09:00De Ster JO8-2 - Haslou JO8-1veld 1
    12 feb. 09:00De Ster JO9-4 - SV Hulsberg JO9-2veld 2
    12 feb. 09:20De Ster JO7-2 - ST GSV'28/Schimmert JO7-2veld 1
    12 feb. 10:00De Ster JO10-3 - ST RKSV Minor/Wijnandia JO10-2veld 1
    12 feb. 10:15De Ster JO11-1 - BSV Limburgia/Kamerland JO11-1veld 1
    12 feb. 10:15De Ster JO13-1JM - Sanderbout JO13-1Gveld 2
    12 feb. 11:45De Ster JO14-2 - Leonidas - W JO14-1veld 1
    12 feb. 15:00De Ster JO19-1 - Veritas JO19-1veld 1
    13 feb. 11:00De Ster VR1 - Haslou VR1veld 2
    13 feb. 11:30De Ster 2 - UOW '02 2veld 1
    13 feb. 14:30De Ster 1 - Venlosche Boys 1veld 1
    19 feb. 09:00De Ster JO7-2 - Spaubeek JO7-1veld 1
    19 feb. 09:00De Ster JO7-1 - Spaubeek JO7-2veld 1
    19 feb. 09:00De Ster JO8-1 - DVO JO8-2veld 1
    19 feb. 09:00De Ster JO10-1JM - Schinveld JO10-1veld 1
    19 feb. 09:00De Ster JO9-3 - RKVV Neerbeek JO9-1JMveld 2
    19 feb. 09:00De Ster JO9-1 - RKASV JO9-2veld 1
    19 feb. 09:10De Ster JO7-1 - Sittard JO7-2veld 1
    19 feb. 09:20De Ster JO7-2 - Haslou JO7-1JMveld 1
    19 feb. 10:15De Ster JO11-2 - VV ALFA SPORT JO11-2veld 1
    19 feb. 11:45De Ster JO14-1 - VV Born JO14-1veld 1
    19 feb. 13:15ST De Ster/SJO UBC JO15-1 - FC RIA JO15-1JMveld 1
    19 feb. 15:00De Ster JO17-1 - SJO UBC JO17-1veld 1
    20 feb. 10:30De Ster 4 - Sporting Sittard'13 3veld 1
    20 feb. 11:00De Ster 5 - SVM 4veld 2
    20 feb. 13:00De Ster 3 - Caesar 4veld 1
  • Programma Uit

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 08:30Scharn JO9-4 - De Ster JO9-4Sportpark Scharn
    29 jan. 09:00VV Born JO9-1 - De Ster JO9-2Sportpark Op den Toren
    29 jan. 09:00Sittard JO10-3 - De Ster JO10-2Sportpark De Krao
    29 jan. 09:10SHH JO7-2 - De Ster JO7-1Sportpark 't Hetjen
    29 jan. 09:15RKUVC JO10-2JM - De Ster JO10-3Sportpark Langs de Gewannen
    29 jan. 09:50SV Hulsberg JO7-3 - De Ster JO7-2Sportpark Spaubeek
    29 jan. 10:00Sittard JO8-3 - De Ster JO8-2Sportpark De Krao
    29 jan. 11:00SVM JO13-1 - De Ster JO13-1JMSportpark Burgemeester Smeets
    29 jan. 12:00Lindenheuvel-H´bloem JO11-1JM - De Ster JO11-2Sportpark Lindenheuvel
    29 jan. 13:30Neerbeek RKVV JO14-1 - De Ster JO14-1Sportpark Neerbeek
    29 jan. 16:00Haslou JO17-2JM - De Ster JO17-1Sportpark Mergelakker
    30 jan. 09:30SV Hulsberg 4 - De Ster 5Sportpark Aan de Mesweg
    30 jan. 13:00SVM 3 - De Ster 4Sportpark Burgemeester Smeets
    5 feb. 08:45FC Geleen-Zuid JO9-3 - De Ster JO9-4Sportpark Graaf Huyncomplex
    5 feb. 08:50Haslou JO7-2 - De Ster JO7-1Sportpark De Wolfsberg
    5 feb. 09:00FC RIA JO9-1 - De Ster JO9-2Sportpark Krekelzank
    5 feb. 09:00BSV Limburgia/Kamerland JO10-1 - De Ster JO10-1JMSportpark Houserveld
    5 feb. 10:20ST GSV'28/Schimmert JO7-2 - De Ster JO7-2Sportpark De Wolfsberg
    5 feb. 10:30VV Born JO8-2 - De Ster JO8-2Sportpark Op den Toren
    5 feb. 10:45RKUVC JO11-1 - De Ster JO11-1Sportpark Langs de Gewannen
    5 feb. 11:00Lindenheuvel-H´bloem JO9-1JM - De Ster JO9-1Sportpark Lindenheuvel
    5 feb. 13:30Caesar JO13-1 - De Ster JO13-1JMSportlandgoed De Haamen
    5 feb. 14:15MBC '13 JO19-1JM - De Ster JO19-1Sportpark Mortelskoel
    5 feb. 15:00Amstenrade JO14-1 - De Ster JO14-2Sportpark De Gijselaar
    6 feb. 10:00Slekker Boys VR1 - De Ster VR1Sportpark Slekker Boys
    6 feb. 11:45Sportclub Jekerdal 2 - De Ster 2Sportpark Jekerdal
    6 feb. 14:30Veritas 1 - De Ster 1Sportpark Breierein