Wedstrijdverslagen

Aan het eind van het lopende seizoen zal weer de gouden schoen worden uitgereikt aan de algeheel topscorer van alle seniorenteams. Vorig seizoen ging die prijs voor het derde jaar op rij naar Bo Knoops. Voorafgaand aan dit nieuwe seizoen was er dan ook maar 1 vraag die op ieders lippen brandde: zou dit seizoen eindelijk iemand bij machte zijn om Bo te onttronen?

In dat kader leek dit nieuwe voetbalseizoen verrassend te beginnen. De productie van Bo viel aanvankelijk nog tegen. Maar met 8 doelpunten in de laatste drie wedstrijden prijkt onze Bo weer als vanouds aan kop van het klassement. Die koppositie moet ze echter wel delen met een nieuwkomer in deze ranglijst. Veteraan Dennis Stelten wist namelijk, net als Bo, ook al 9 keer het netje te laten bollen in de eerste seizoenshelft.

Op de derde plaats schittert jongeling Geoffrey van Hecke. Zijn productie namens ons tweede elftal kwam uit op 6 goals, maar Geoffrey scoorde er afgelopen weekend ook nog eens twee namens het 4e. Klasse Geoffrey!

Namens ons 1e elftal doen Giel Piereij (7x) en Jeroen van Meijel (6x) nog volop mee om de hoofdprijs, evenals veteranen Levi Nelissen en Bart Pantus (beiden 6x), en tweede elftal icoon Bart Linders (eveneens 6x).

Dat de jeugd de toekomst heeft wordt bewezen door Cynthia Kugler en Sem Conjour. Beiden 15 lentes jong en toch al doeltreffend. Sem scoorde namens het 2e en Cynthia heeft al vijf maal gescoord namens de dames! Hulde!

Verder mag met recht vermeld worden dat er slechts 15 spelers binnen onze vereniging zijn die meer doelpunten gemaakt hebben dan de 71-jarige Will Leurs, wiens teller alweer op 3 goals staat. Fabelachtig!

Wij wensen alle topscorers veel succes toe bij hun doelpuntenjacht in de tweede seizoenshelft!

 

Naam

Team

Goals

1.

Bo Knoops

Dames

9

 

Dennis Stelten

Vets

9

3.

Geoffrey van Hecke

2e, 4e

8

4.

Giel Piereij

1e

7

5.

Jeroen van Meijel

1e

6

 

Bart Linders

2e

6

 

Bart Pantus

Vets

6

 

Levi Nelissen

Vets

6

9.

Cynthia Kugler

Dames

5

 

Rob Schulpen

Vets

5

 

Jenki Jevric

Vets

5

12.

Guillermo Lange

1e

4

 

Rene Gooren

2e

4

 

Michel Beks

4e

4

 

Pascal Conjour

Vets

4

16.

Bob Dukers

1e

3

 

Bryan Debie

2e, 1e

3

 

Ralph Janssen

3e

3

 

Will Leurs

Vets

3

 

Maikel Melis

3e

3

20.

Davy Hodselmans

1e

2

 

Boyd Stoffels

1e

2

 

Tim Giebels

3e

2

 

Thijs Kemp

3e

2

 

"Brabo" Raoul

3e

2

 

Raoul Dassen

4e

2

 

Siri Vroemen

Dames

2

 

Demi Fredrix

Dames

2

 

Jos Ostendorf

Vets

2

 

Misha Dreessen

Vets

2

31.

Frank Haenraets

2e

1

 

Randy Wanten

1e

1

 

Joep Nacken

2e

1

 

Kenny Lemmens

2e

1

 

Jari Knoops

2e

1

 

Sem Conjour

2e

1

 

Chris Boselie

3e

1

 

Serge Grobbee

3e

1

 

Robin Janssen

3e

1

 

Roan Horbach

3e

1

 

Ludi Claassens

3e

1

 

Roy op de Camp

4e

1

 

Noud Claessens

4e

1

 

Mark Janssen

4e

1

 

Danny Pepels

4e

1

 

John Pantus

4e

1

 

Bjorn van den Bergh

4e

1

 

Quinty Boemen

Dames

1

 

Samantha Vanhouwe

Dames

1

 

Rachel van Erp

Dames

1

 

Denny Vorstermans

Vets

1

 

Ron Marchal

Vets

1

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.