Wedstrijdverslagen

Dennis Stelten leidt veteranen noa zege! En Mark Habets is un kuuke…

De Sjter 2 en dames denderen door! Puntje én bitterbel veur De Sjter 4. Dennis Stelten leidt veteranen noa zege! En Mark Habets is un kuuke…Os eesjte elftal houw aafgeloupe weekend niks te voetballe. Vriegeloat veur de baeker dus effe un weekend broodneudige rust veur os mannen. De angere teams moosjten geweun aan de bank en deige dat mit prima resultaten. Einige dissonant woar ut driede dat mit 1-2 ten onger ging taege Hulsberg. Ut veerde pakte un punt taege HBC in un doelpuntriek duel (3-3). Ut tweede won ut duel der subtoppers mit 1-2 van BSV Limburgia. De dames bonje de dames van Slekker Boys aan de zegekar (3-1). En de veteranen wisten op ut nippertje de euverwinning op de vets van Tuddern veilig te sjtelle (3-2).

 lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.