Wedstrijdverslagen

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Wát unne geweldige zondig woar ut veur os clubke. Want alle teams die aan de bak moosjte, nome de drie punte mit noa Sjtein. Ut driede won mit 1-4 bie GSV en auch de dames nome mit 3-4 de punten mit oet Genhout. Ut tweede boekte un geweldige 6-1 thoeseuverwinning op Langeberg 2. En de mannen van 1 boekten un geweldig resultaat in Neeritter door ut plaatsjelijke Veritas mit 1-4 opzie te zette. Geweldig!!!

lees het verslag knop 200

seniorenversjlaag1920 07 art2 

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.