Wedstrijdverslagen

D’r woar aafgeloupe weekend maar weinig te voetballe. Sjlechs drie seniorenteams kome in actie. Os dames 7 taege 7 team sjpeelde waer in toernooivorm taege Neerbaek, Urmondia, IVS/Caesar en GSV. De ladies hoalden dit keer sjlechs 4 punte in aeve voal wedsjtrieje, wo ze veurgoande kere nog un hogere buit veroverden. Desondanks woar d’r waer lekker gebald.D’r woar aafgeloupe weekend maar weinig te voetballe. Sjlechs drie seniorenteams kome in actie. Os dames 7 taege 7 team sjpeelde waer in toernooivorm taege Neerbaek, Urmondia, IVS/Caesar en GSV. De ladies hoalden dit keer sjlechs 4 punte in aeve voal wedsjtrieje, wo ze veurgoande kere nog un hogere buit veroverden. Desondanks woar d’r waer lekker gebald.Op zoaterdig sjpeelden de veteranen oet taege Hulsberg dat nog alles houw gewonne dit sezoen. Ozze vets boekten, aan de handj van oetblinker Ron Marchal, un grandioze 2-4 euverwinning. En os eesjte elftal tot sjlot leej un bezunjer onfortuinlijke nederlaag oet taege Deurne, door in de blessuretied de einige treffer van de wedsjtried te incasseren.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.