Wedstrijdverslagen

Ut woar un weekend mit weinig voetbal. De veteranen, de dames en ut veerde houwe un vriej weekend. Ut driede voetbalde waal en leed oet in Brunssum un 2-1 nederlaag taege De Leeuw 3. Ut tweede sjpeelde thoes un dramatische eesjte en un iets baetere tweede helf taege Caesar 2 en droop aaf mit un 1-5 nederlaag. Woar d’r dan niks te juichen veur gael-zjwart dit weekend? Ech waal! Os eesjte elftal sjpeelde thoes un fantastische partie en won veur de tweede waek op riej dik, dit keer 4-0 taege BSV Limburgia!

 lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.