Wedstrijdverslagen

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Qua resultaten woar ut un prima weekend veur os clubke. D’r woare weliswoar nederlagen veur de veteranen (4-2 taege de jonkies van Blijf Jong Maasmechelen), ut tweede (3-1 taege koplouper Gelaen Zuid) en ut veerde (4-1 taege Gelaen Zuid 4), maar doa taegeneuver sjtinge un paar geweldige euverwinninge. Zo wis os dames elftal hun eesjte winstpartie in de competitie te pakke door thoes de dames van Sjummert mit 4-0 aaf te dreuge. Ut driede deig ut auch top en toonde karakter taege Woander Forest 4 (3-2). Os dames zevental hoalde 7 punten oet veier wedsjtrieje in heur mini-toernooit. En os eesjte elftal tot sjlot wis heur eesjte winstpartie te realisere in Overloon taege SSS’18.

lees het verslag knop 200

Goed fout feest 18 oktober groot

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.