Wedstrijdverslagen

Robbie vd Linden euverlaef ternauwernood H2O-vergiftiging, en Jupke haet pien aan ut kupke!

Ut woar waer un weekend mit sjterk wisselende resultaten veur os clubke. Op zoaterdigmiddig woar de sjtart nog iezersjterk, want ozze veteranen wonne oet bie Alfa Sport mit 1-8. Op zondig vele d’r gelieke sjpelen te noteren veur os 2e elftal (1-1 taege SHH) en os 4e elftal (3-3 taege Sjpaubaek). De dames leden un nederlaag taege ut sjterke SVME (3-0) en os eesjte elftal bleef puntloos taege kampioenskandidaat Chevremont (0-2). Gelukkig wisten ozze mannen van ut 3e unne driepunter te noteren. Oet taege SV Brunssum 4 woort mit 1-3 gewonne.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.