Wedstrijdverslagen

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Roy Vanmulken en Jos Ostendorf debuteren bie veteranen!

Zo, ut nuuje sezoen is aafgeloupe weekend waer officieel van sjtart gegange mit de eesjte competitiewedsjtrieje van ozze seniorenteams. Dees seizoens-ouverture leverde wisselende resultaten op. Os eesjte elftal maakte sinds veule decennia heure rentree in de eesjte klasse en moosj ut helaas aaflegke, oet taege ZSV. Auch ut driede en veerde begoosjten mit nederlagen taege respectievelijk RKHBS 4 (4-7) en Born 4 (3-1). De veteranen hubbe dit sezoen al veier partieje gesjpeeld. De resultaten woare teleursjtellend mit drie nederlagen taege Tuddern, Margraten en Catsop, maar de belangriekste wedsjtried (thoes taege Haslou) woort glorieus gewonne.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.