Wedstrijdverslagen

Na een weekje van bezinning was het weer zover en konden de vets hun wekelijkse wedstrijd spelen. Vanaf de donderdag voor de wedstrijddag stroomde de afmeldingen binnen, nu eens niet van spelers, maar wel van onze grote leiders Leon F en Frans J.

 

Ook onze veteranen sympathisanten (John J, Jos D, Graad S, Huub D en vele andere) lieten het massaal afweten zoals zo vaak als er geen festiviteiten na de wedstrijden zijn. Ook hadden zich een paar spelers afgemeld, maar dit is vrij normaal in de veteranenwereld. Een saillant detail was het volgende, toen Robert Lucassen hoorde dat Stef Conjour mee deed meldde Robert zich een half uur voor de wedstrijd af. Ook ons oermens Kellens jr. moest zich wegens ziekte afmelden, bij het afdrukken van dit verslag was het nog niet zeker of het Ebola of gewoon een Thaise griep was. Onze penningmeester Jos.M nam de moeilijke taak op zich om als leider te fungeren en maakte voor de wedstrijd de namen bekend van de 11 spelers welke aan de wedstrijd zouden beginnen. Na enkele weken geleden een uit de handgelopen woordenwisseling te sussen werd Piele als beloning een helft ernaast gezet, ook Ties O, DJ Will en Willem T moesten de eerste helft vanaf de kant toezien. Omdat Jackie L terug was van een korte vakantie van bijna 2 maanden en hij al die tijd geen kapper had gezien mocht zijn jongere broer Ronnie M in de basis starten. De Ster startte overtuigend met af en toe fenomenaal spel en dit resulteerde in een verdiende voorsprong. Dit kwam ook door het feit dat Stef C alle ballen afspeelde op medespelers, dit doet hij niet alle weken, heb ik gehoord van Robert L, waarbij langhaar Jackie L de 0-1 liet aantekenen. Tijdens de eerste helft liep de hoer (iedere week een andere positie) van het elftal Robbie v.d. L een blessure op aan zijn enkel. Te weinig vocht denk ik. Ties O werd voor Robbie ingebracht. Enkele malen werd OVCS gevaarlijk, maar door stuntelend verdedigen van Gerard M werd dit gevaar teniet gedaan. Ook Peter J speelde een puike eerste helft waarbij hij onze goalie bijna in diskrediet bracht met een tikkie terug in de verre hoek, maar dank zij de lenigheid en de reflex van Renee werd de nul gehouden. Dit bleef zo tot aan de rust. Tijdens de rust werden spelers die niet geheel voldeden aan de verwachtingen van de leider gewisseld. Dit hield in dat Jackie L (te veel stilstand door te lang haar), Ronnie M (totaal leeggespeeld) en Math C (licht geblesseerd) ernaast stonden en dat DJ Will, Piele en Willem T het veld in de tweede helft mochten betreden. Gelijk na de aftrap in de tweede helft nam OVCS het heft in handen en dit resulteerde in de gelijkmaker na een snelle counter. Hierbij werd door Peter J geopperd dat Piele te ver naar achteren verdedigde, maar dit zal wel komen omdat Piele laatste man speelde. Na een tiental minuten te hebben gespeeld en enkele woordenwisselingen tussen Stefan J en zijn tegenspeler werd ons middenveld overlopen en kwam OVCS op een op dat moment verdiende voorsprong. Na deze achterstand werden de mouwen eens goed opgestroopt en namen wij het heft weer in handen. Na enkele goede voorzetten waarbij DJ Will als een volleerd DJ met zijn armen in de lucht stond te zwaaien alsof hij Tiësto was kregen we steeds meer kansen. Stef C als midvoor, Eddy U als linksbuiten, Mischa D als volbloed op het middenveld (wordt steeds dikker) met naast zich Peter J en Stefan J kregen steeds meer grip op de tegenstander waarbij moet worden vermeld dat de achterhoede van ons ook steeds beter in hun spel kwam. Opeens kwam onze rechtsback Willem T in balbezit en begon van achteruit een rush over de gehele as van het veld waarbij hij een 5 tal tegenstanders en zichzelf enkele malen uitkapte en met een subtiele voetbeweging Stef C vrij voor de goallie van OVCS bracht. Deze speelde eens een keer niet de bal af maar ging voor zijn eigen kans en dit resulteerde in de gelijkmaker. Ook hierna was De Ster de bovenliggende partij en de voorsprong hing in de lucht, zeker naar een wervelende actie van DJ Will waarbij hij over het been van de tegenstander ging en iets te theatraal ter aarde zeeg binnen de 16. Deze penalty werd ons onthouden door de scheids. Enkele minuten later struikelde een speler van OVCS bij het aanzien van onze noeste linksback Ties O over zijn eigen benen en Ties riep gelijk dat het een penalty was. Voor deze welgemeende roep om een penalty werd Ties O door de scheids beloont en van het veld gestuurd. Willem T wilde ook van het veld stappen omdat hij dit onzin van de scheids vond maar werd door zijn medespelers en grensrechter Willie W teruggeroepen. Met Piele als een rots in de branding en de overige spelers die 200 % inzet toonde werd het gelijkspel verdedigd in de laatste 5 minuten. Einduitslag 2-2

G.M.

Enkele foto's zijn hier terug te vinden: http://leonfotos.nl/fotos/veteranen.html

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.