Wedstrijdverslagen

Hoewel ut sezoen d’r nog neit helemoal op zit veur sommige teams, zeen veer toch alwaer aangekomme bie ut letste versjlaag van dit sezoen. Her en der versjpreid wirke enkele teams de kommende waeke nog hun letste wedsjtrieje aaf, maar in de meeste gevallen geit ut allein nog maar om de eer. Mit oetzunjering natuurlijk van os eesjte elftal dat nog volop in de race is veur promotie noa de eesjte klasse. Maar die wedsjtrieje moag geer allemoal lekker onger un sjtroalend zönke mit eige auge goan bekieke, om zodoende ozze jonges noa de euverwinning te begeleiden.In dit letste versjlaag un sjieke verzameling van wedsjtriedversjlage van de veurbieje twee waeke, unne hele houp foto’s, hilarische randjzaken en un aantal pienlijke zaken die auch besjproake motte kenne waere. Un versjlaag dus mit unne lach en un troan. Vaol laesplezeier waer!

 lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.