Wedstrijdverslagen

Ut woar un weekend mit veul goale. Helaas veur os seniorenteams vele die in de helf van de gevallen veurnamelijk aan de verkeerde kantj. Zo moosjten ut driede (1-7 taege Haslou 5), ut veerde (0-10 taege Amstenrade 3) en de dames (5-0 taege DVC’16) zjwoare nederlagen sjlikke. Gelukkig zurgden ut eesjte (3-0 taege Haelen) en de veteranen (2-7 taege Jabeek) veur dikverdeinde driepunters. En ut allerbelangriekste: ut tweede boekte un belangrieke euverwinning op Meerssen 2 (1-3) wodoor unne belangrieke sjtap woort gezat op waeg noa lijfsbehoud.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.