Wedstrijdverslagen

Ut woar un weekend mit veul goale. Helaas veur os seniorenteams vele die in de helf van de gevallen veurnamelijk aan de verkeerde kantj. Zo moosjten ut driede (1-7 taege Haslou 5), ut veerde (0-10 taege Amstenrade 3) en de dames (5-0 taege DVC’16) zjwoare nederlagen sjlikke. Gelukkig zurgden ut eesjte (3-0 taege Haelen) en de veteranen (2-7 taege Jabeek) veur dikverdeinde driepunters. En ut allerbelangriekste: ut tweede boekte un belangrieke euverwinning op Meerssen 2 (1-3) wodoor unne belangrieke sjtap woort gezat op waeg noa lijfsbehoud.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.