Wedstrijdverslagen

Noa un weekend mit heel veul teams in mineur, woare de resultaten dit weekend wisselend. Ut veerde houw niks te voetballe omdat GSV’28 aaflasjte omdat die sjutterie un processie moosj loupe. Ut driede leed un aafgeteikende nederlaag, oet taege Willem I 4 (5-0). Auch os eesjte elftal boekte un teleursjtellend resultaat door mit 1-0 oet bie LHC te verleize. Gelukkig sjtinge doa prima resultaten van de angere teams taegeneuver. Ozze veteranen versjloge de vets van Jekerdal mit maar leifs 2-7. De dames deige ut unne daag later zelfs nog baeter door thoes Rood Groen LVC mit 7-1 van ut veldj te vaege. En os tweede elftal tot sjlot, boekte un uitermate belangrieke 2-1 euverwinning op DVO, womit ut team unne goeie sjtap zet richting handjhaving.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.