Wedstrijdverslagen

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Ut woar qua resultaten gein geweldig weekend veur ozze seniorenteams. Dikke nederlagen veurden de boventoon. En zelfs de veteranen wisten op zoaterdigoavend neit te winnen. Oet bie Catsop bleve ozze vets sjtaeke op un 3-3 gelieksjpel. Dat bleek unne opmoat veur unne vervaelende zondig. Ut veerde leed un onterechte nederlaag, thoes taege SVM (0-1). Ut tweede (8-1 oet taege Susteren 2) en ut driede (2-6, thoes taege SCM 6) leden dikke nederlagen. En auch de dames trokke, oet taege WDZ, aan ut kortste eind (3-0). Gelukkig redde os eesjte elftal op zondigmiddig thoes de eer taege Geusselt Sport (3-1).

 lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.