Wedstrijdverslagen

Ut woar aafgeloupe weekend un inhoal/baeker-weekend en dus sjting d’r veur sommige teams helemoal niks op ut programma. Os eesjte, derde en veerde houw vriej aaf en koosjten hun piele richte op angere zaken. Desondanks woorte de tenues van ut veerde toch gebroek, door de vets welteversjtoan. Meer doa euver in dit versjlaag. De vets boekten in die tenues euveriges un zjwoarbevochten 3-4 euverwinning op Urmondia. Op zondig kome ut tweede en de dames in actie. Gein van beide teams bleef mit laeg henj achter. De dames boekten un 5-0 euverwinning op Geuldal/Sibbe. En ut tweede keerde noa un indrukwekkende busrit mit un winstpuntje truk oet Boekel (1-1).

 lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.