Wedstrijdverslagen

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

en och joa… Will Leurs scoort alwáer… zucht…

Ut woar un weekend mit oetermate magere resultaten veur ozze seniorenteams. En ut begoosj nog waal zo goud mit un 2-6 euverwinning van de veteranen in de derby taege IVS op zoaterdig, en un klinkende 1-5 euverwinning van de dames taege Simpelveld op zondigochtend. Doanoa echter oetsjloetend nederlagen. Ut veerde verloor in un klote-partie van unne klote taegesjtenjer (4-1 taege Gelaen Zuid 4). Ut driede leed un aafgeteikende 6-0 nederlaag oet taege RKASV 3. Ut tweede moosj thoes nipt ut hoofd buigen veur ut hooggenoteerde Groene Ster 2 (1-2). En ozze hoofdmacht tot sjlot sjtelde teleur mit un 3-1 euverwinning in en taege Heksenberg.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.