Wedstrijdverslagen

en och joa… Will Leurs scoort alwáer… zucht…

Ut woar un weekend mit oetermate magere resultaten veur ozze seniorenteams. En ut begoosj nog waal zo goud mit un 2-6 euverwinning van de veteranen in de derby taege IVS op zoaterdig, en un klinkende 1-5 euverwinning van de dames taege Simpelveld op zondigochtend. Doanoa echter oetsjloetend nederlagen. Ut veerde verloor in un klote-partie van unne klote taegesjtenjer (4-1 taege Gelaen Zuid 4). Ut driede leed un aafgeteikende 6-0 nederlaag oet taege RKASV 3. Ut tweede moosj thoes nipt ut hoofd buigen veur ut hooggenoteerde Groene Ster 2 (1-2). En ozze hoofdmacht tot sjlot sjtelde teleur mit un 3-1 euverwinning in en taege Heksenberg.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.