Wedstrijdverslagen

Veur de meeste teams sjting ut eesjte weekend noa de vasteloavend nog in ut teiken van biekomme van alle oetputtingen. Ut tweede, driede en veerde houwe niks te voetballe en koosjten dus effe get nachrust inhoale. Dat gold echter neit veur de dames want die moosjten nog oet bie Rood Groen LVC un helf inhoale van hunne eerder gesjtaakte wedsjtried. De dames begoosjten mit unne 3-1 achtersjtandj en moosjten oeteindelijk mit un 5-2 nederlaag trukreizen noa Sjtein. Os eesjte elftal moosj de ummer aantrekkelijke derby taege Caesar aafwirke, maar zoog dem last minute aafgelasj waere door de verlate sjeidsrechter. Maar gelukkig houwe ozze vets waal un lekker druk waekske achter de rugk, mit ontzettend veul joarigen én… de derby der derby’s taege de vets van Haslou, dae in un 1-0 euverwinning woort omgezet.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.