Wedstrijdverslagen

Wisselende resultaten bie de diverse seniorenteams aafgeloupe weekend. Ut driede houw niks te voetballe dus weinig nuujts euver dat team. Ut veerde leep taege un 2-5 nederlaag aan, oet bie Zwentibold 3. De veteranen behoalden un zjwoarbevochten punt taege de vets van Bekkerveld. Os eesjte elftal verloor helaas de topper taege BSV Limburgia en mot zich noe waarsjienlijk goan richten op ut behoale van noacompetitie-voetbal. Maar gelukkig woare d’r auch euverwinninge te vieren. Os tweede elftal boekte un belangrieke 2-1 thoes-euverwinning taege hekkesjleiter Laar 2. En ozze dames zeen helemoal los en wonne mit maar leifs 0-5 van Geuldal/Sibbe, mede dankzij unne hattrick van de geweldige Dyonne Conjour!

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.