Wedstrijdverslagen

Ut woar un weekend mit gemengde oetsjlage veur ozze seniorenteams. Op zoaterdig boekten de veteranen, ondanks ut gemis van vedette Will Leurs, un euvertugende zege op Born (5-1). Op de zondig woare d’r nederlagen veur os tweede elftal (6-2 taege Scharn 2) en derde elftal (0-5 taege Urmondia 4), maar gelukkig wisten de angere teams waal unne driepunter te noteren. Ozze dames wonnen mit 4-1 van RKMVC oet Mechelen (ich hub ut zelf auch motte googlen heur). Ut veerde is geweldig oet de sjtartblokken gesjoate noa de winjtersjtop en won alwaer, dit keer mit 2-1 van Geulsche Boys 2. En os eesjte elftal tot sjlot sjpeelde unne wisselvallige wedsjtried maar noom oeteindelijk waal de 3 punten mit noa Sjtein via un 1-2 euverwinning oet bie Heer. En passant lepe ozze mannen van 1 auch nog 2 punten in op koplouper Limburgia.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.