Wedstrijdverslagen

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Ut woar un weekend mit gemengde oetsjlage veur ozze seniorenteams. Op zoaterdig boekten de veteranen, ondanks ut gemis van vedette Will Leurs, un euvertugende zege op Born (5-1). Op de zondig woare d’r nederlagen veur os tweede elftal (6-2 taege Scharn 2) en derde elftal (0-5 taege Urmondia 4), maar gelukkig wisten de angere teams waal unne driepunter te noteren. Ozze dames wonnen mit 4-1 van RKMVC oet Mechelen (ich hub ut zelf auch motte googlen heur). Ut veerde is geweldig oet de sjtartblokken gesjoate noa de winjtersjtop en won alwaer, dit keer mit 2-1 van Geulsche Boys 2. En os eesjte elftal tot sjlot sjpeelde unne wisselvallige wedsjtried maar noom oeteindelijk waal de 3 punten mit noa Sjtein via un 1-2 euverwinning oet bie Heer. En passant lepe ozze mannen van 1 auch nog 2 punten in op koplouper Limburgia.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.