Wedstrijdverslagen

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Veur ut eesj sinds de winjtersjtop kome waer ens bienoa alle seniorenteams in actie. En dus woort ut waer hoog tied veur un versjlaag. Mit wederom veul dank aan alle correspondente waert geer biegekald euver de belaevenisse van ozze dames en heren. De veteranen houwe weliswoar niks te voetballe nog, maar houwe waal un oetermate succesvol femieje oetsjtepke ongerhauve waek geleje. Dat kump echter pas in ut versjlaag van volgende waek aan de orde in verbandj mit plaatsj-gebrek dees waek. De ladies hubbe d’r alwaer twee wedsjtrieje opzitte en moosjten helaas beide keren ut ongersjpit delven. Desondanks is d’r auch genog te laeze euver hun belaevenisse. Ut veerde koom knallend oet de sjtartblokken (0-5 winst bie OVCS 5) en dus koosj correspondent Ralph Doek zeer tevreje trukblikke. Ut driede houw unne taegevallende seizoenssjtart oet taege Sjarn 4 (6-0). Kwestie van effe de wonje likke en kommend weekend waer knalle. Ut tweede begoosj veurtreffelijk en boekte un zeer belangrieke 1-0 euverwinning taege subtopper Schaesberg 2.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.