Wedstrijdverslagen

Euver ut algemein hubbe veer weinig te klagen gehad euver de resultaten van ozze seniorenteams dit sezoen. Bienoa jeder waek zeen d’r meer euverwinninge dan nederlagen te notere. Noe is ut auch waer neit zo dat al ozze teams op kampioenskoers ligke, maar de meeste teams hubbe zich comfortabel in de middenmoot van hun klasse genesteld. De vets doon ut, zo wie jeder sezoen, zelfs nóg get baeter mit winst in ongeveer 80% van hun wedsjtrieje. Maar de toppers tot noe toe zeen toch ech de mannen van 1, die in ut kielzog van ut nog ummer ongenaakbare Limburgia, nog volop mitdoon om de prieze.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.