Wedstrijdverslagen

Aiaiai, wat un weekend woar ut veur ozze teams. Om kwart op 4 op zondig woar ut ein en al miserie. De dames en veteranen zoge hun wedsjtrieje aafgelasj waere. Ut tweede elftal leed un nederlaag taege Susteren 2 (1-2), ut driede verloor van SCM 6 (4-2), en ut veerde verloor van SVM (1-0). En dan sjting os eesjte auch nog ens, volkomen onterech, mit 1-0 achter taege Eijsden. Bahbahbah wat un weekend… Maar gelukkig wisten de mannen van 1, veur de poarte van de hel, esnog ut al lang neit meer verwachtte te prestere: eesj scoorde Boyd de 1-1 en in de 96e minuut woar ut pinch-hitter Steffan Laumen dae de 1-2 scoorde veur ozze mannen. En zo woort ut oeteindelijk dan toch nog un weekend mit un gouwe rendje.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.