Wedstrijdverslagen

Veer hubbe dit sezoen al heel get weekenden gehad mit prachtige resultaten veur alle seniorenteams. Aafgeloupe weekend woare de resultaten get gemengder. Auch gein enkel probleem, want in dit versjlaag kent geer laeze dat de teams genog plezeier houwe, auch es de resultaten ens get minder woare.Op zoaterdigoavend trapten ozze vets ut weekend positief aaf via un 2-8 euverwinning bie RKUVC. Op zondig vele d’r nederlage te noteren veur os tweede elftal (2-1 taege Groene Ster 2), ut veerde (1-4 taege Geleen Zuid 4) en ozze dames (3-7 taege Simpelveld). Gelukkig fleurden de euverwinningen van ut driede (3-1 taege RKASV 3) en ut eesjte (2-0 taege Scharn) ut weekend waer op.

 lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.