Wedstrijdverslagen

Alle seniorenteams kome dit weekend in actie. En de resultaten woare, un oetzunjering doageloate, geweldig. Op zoaterdig kome zowel de veteranen es de veterinnen in actie. De veterinnen sjpeelden un toernooitje mit RKHBS en Haanraede en wisten eine keer te winne en eine keer te verleize. De veteranen sjpeelden unne heusse interland taege de vets van Tuddern en boekten un 6-3 euverwinning. De zondig teams deige ut al net zo goud. Os eesjte elftal leet helemoal niks heel van Simpelveld (0-7) en ut tweede behoalde thoes un geweldig punt taege koplouper Boekel Sport (0-0). Ut veerde won thoes mit 2-1 van Alfa Sport 5. Einige dissonant woar os driede elftal dat mit 7-1 veur de ratten ging bie ongesjlage koplouper Jekerdal 4.

lees het verslag knop 200

Seniorenversjlaag1819 08 web

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.