Wedstrijdverslagen

Aafgeloupe weekend sjting d’r neit veur alle seniorenteams get op ut programma. Os eesjte elftal en ozze dames houwe un vriej weekend. De veteranen, ut tweede, ut driede en ut veerde kome waal in actie. Dat deige ze mit wisselende resultaten. Os tweede elftal moosj oet in Laar de punten loate noa un 3-1 nederlaag. De mannen van 3 zoge hunne wedsjtried, door toedoon van taegesjtenjer Heer, ontaarden in un Mixed Martial Arts-partie. Gelukkig wisten de veteranen (2-1 winst op Sjpaubaek) en ut veerde (4-7 winst op Zwentibold) de vieze sjmaak van die nederlagen weg te potse.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.