Wedstrijdverslagen

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

In dit versjlaag blikken veer terugk op ut aafgeloupe weekend en (veur sommige teams) auch op ut weekend doaveur. En wat unne glorieuze terugkblik geit dit waere! Gein enkele nederlaag namelijk veur os seniorenteams aafgeloupe weekend! De veteranen hoalden op zoaterdig al, taege un sjterk Schimmert, mit 2-6 oet en nome de punten mit noa Sjtein. Op zondig deige de angere teams doa nog un sjöpke boavenop. De mannen van 2 boekten un 1-1 gelieksjpel thoes taege Hoensbroek 2, noadat ze veurige waek nog de letste 10 minute van unne eerder gesjtaakte wedsjtried taege Schaesberg 2 winnend aaf houwe gesjloate.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.