Wedstrijdverslagen

Ut woar un topweekend veur de seniorenteams van os clubke. Ut driede leed weliswoar un nederlaag taege DBSV (1-4), maar veur de rest woar ut puntenpakken veur ozze teams. De veteranen wonnen op zoaterdig al van OranjeBlauw (7-2). En op zondig sjpeelden zowel ut tweede (2-2 oet taege Veritas 2) es de dames (5-5 oet teaege Schimmert) geliek. En os eesjte elftal tot sjlot, pakte op zoaterdigoavend in unne sjieke pot voetbal de volle buit taege concurrent GSV’28 (3-1). Genog sjieks dus om op truk te blikke.

lees het verslag knop 200

ienie mini 2020 site

Meer nieuws volgt binnenkort!

jubi80jrleft250

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.