Wedstrijdverslagen

Ut woar un topweekend veur de seniorenteams van os clubke. Ut driede leed weliswoar un nederlaag taege DBSV (1-4), maar veur de rest woar ut puntenpakken veur ozze teams. De veteranen wonnen op zoaterdig al van OranjeBlauw (7-2). En op zondig sjpeelden zowel ut tweede (2-2 oet taege Veritas 2) es de dames (5-5 oet teaege Schimmert) geliek. En os eesjte elftal tot sjlot, pakte op zoaterdigoavend in unne sjieke pot voetbal de volle buit taege concurrent GSV’28 (3-1). Genog sjieks dus om op truk te blikke.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.