Wedstrijdverslagen

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Hoewel ut topweekend van veurige waek neit woort geëvenaard, kenne veer toch concludere dat veer un prima weekend achter de rugk hubbe bie os clubke. Weliswaar leden de veteranen op zoaterdig (7-5 taege Sporting Haerle) en de dames (5-6 taege DVC) en ut tweede (0-2 taege Meerssen) nederlagen, maar die woorte ruumsjoots gecompenseerd door de angere teams. Zo noom os driede, via un 1-1 geliek sjpel, un punt truk oet Aelse in de derby der derbys, en sjleipte os veerde un punt in de wach taege hoogvleiger Amstenrade. Es kers op de taart wis os vlaggesjip op zondigmiddig de drie punte mit truk te numme oet Haelen, via un 0-2 euverwinning. Al mit al dus op voetballend gebied al gein sjlech weekend.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.