Wedstrijdverslagen

Hoewel ut topweekend van veurige waek neit woort geëvenaard, kenne veer toch concludere dat veer un prima weekend achter de rugk hubbe bie os clubke. Weliswaar leden de veteranen op zoaterdig (7-5 taege Sporting Haerle) en de dames (5-6 taege DVC) en ut tweede (0-2 taege Meerssen) nederlagen, maar die woorte ruumsjoots gecompenseerd door de angere teams. Zo noom os driede, via un 1-1 geliek sjpel, un punt truk oet Aelse in de derby der derbys, en sjleipte os veerde un punt in de wach taege hoogvleiger Amstenrade. Es kers op de taart wis os vlaggesjip op zondigmiddig de drie punte mit truk te numme oet Haelen, via un 0-2 euverwinning. Al mit al dus op voetballend gebied al gein sjlech weekend.

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

hallenmasters left banner

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.