Wedstrijdverslagen

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Roadslid geit door ut daak in Oud Stein; Bart Pantus blink oet bie de vets!Qua resultaten woar ut un taegevallende waek. Os eesjte elftal leed op ut eige Hetjen un nederlaag taege Geusselt Sport (1-2) en liek doamit naeve un noacompetitie-ticket te griepe. Ut tweede elftal sjpeelde aafgeloupe dinsdig un puike partie taege koplouper Venlosche Boys, maar bleef oeteindelijk toch beheurlijk geflatteerd mit laege henj achter taege deze ultra effectieve taegesjtenjer (0-3). Ut driede voetbalde veurige waek donderdig al en moosj heur meerdere erkenne in Sittard 3 (4-1). En auch ut veerde elftal deilde in de malaise door in de letste minute unne veursjprong te versjpele taege Urmondia (5-4). Gelukkig zurgden de veteranen en de dames toch nog veur get hoogneudige lichtpuntjes. Op zoaterdig versjloge de vets, onger aanveuring van hulpkracht Bart Pantus, de Caesar veteranen (2-5), die woorte aangeveurd door Jenki Jevric. En op zondig boekten ozze dames un lekkere euverwinning (3-1) taege Armada en nome ze de virtuele leiding in hunne competitie.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.