Wedstrijdverslagen

Roadslid geit door ut daak in Oud Stein; Bart Pantus blink oet bie de vets!Qua resultaten woar ut un taegevallende waek. Os eesjte elftal leed op ut eige Hetjen un nederlaag taege Geusselt Sport (1-2) en liek doamit naeve un noacompetitie-ticket te griepe. Ut tweede elftal sjpeelde aafgeloupe dinsdig un puike partie taege koplouper Venlosche Boys, maar bleef oeteindelijk toch beheurlijk geflatteerd mit laege henj achter taege deze ultra effectieve taegesjtenjer (0-3). Ut driede voetbalde veurige waek donderdig al en moosj heur meerdere erkenne in Sittard 3 (4-1). En auch ut veerde elftal deilde in de malaise door in de letste minute unne veursjprong te versjpele taege Urmondia (5-4). Gelukkig zurgden de veteranen en de dames toch nog veur get hoogneudige lichtpuntjes. Op zoaterdig versjloge de vets, onger aanveuring van hulpkracht Bart Pantus, de Caesar veteranen (2-5), die woorte aangeveurd door Jenki Jevric. En op zondig boekten ozze dames un lekkere euverwinning (3-1) taege Armada en nome ze de virtuele leiding in hunne competitie.

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

hallenmasters left banner

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.