Wedstrijdverslagen

De Sjter 2 pak punt taege koplouper; Veurzitter in kleidlokaal bie 1;

Transfer Wesly Wanten aansjtoande? Ut woar un weekend mit resultaten op greutsj op te zeen veur ozze seniorenteams. Op vriedig moosjten de mannen van 3 weliswoar un nederlaag sjlikke taege Sjpaubaek 3 (6-1) maar op zondig revancheerden ze zich taege OVCS 3 (7-1). De veteranen bonje op zoaterdig de vets van RKBSV (zegk neit Limburgia!) aan de zegekar (4-2). Ut tweede behoalde un knap punt, in eige hoes taege koplouper Hoensbroek (2-2). Ut veerde leed un jammerlijke kleine nederlaag op bezuik bie RKUVC 4 (2-1). En os eesjte elftal hoalde in Eygelse flink oet taege de lokale fanfaar LHC (0-4). De dames houwe niks te voetballe en zette volgende waek hun jacht op de koppositie veurt.

 lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.