Wedstrijdverslagen

Tilly serveert speciaal Sjter-drenkske bie De Bekker; De Sjter 1 versjleit koplouper BSV Limburgia;

Ut woar un weekend mit wisselende resultaten. De dames houwe vriejaaf en koosjten zich dus volop in ut Sjteinder nachlaeve sjtorten. Helaas bleve alle verhoale en foto’s van unne ongetwiefeld legandarische sjtapoavend netjes binneskamers. De veteranen boekten op zoaterdig un flinke euverwinning op RVU (8-3), die genog gesjprekssjtof opleverde om un gans bouk euver te sjrieve. Op zondig moosjten de teams van De Sjter 2 (4-1 taege Susteren 2), De Sjter 3 (3-4 taege Haslou 5) en De Sjter 4 (3-0 taege Zwentibold 4) nederlagen sjlikke. Gelukkig maakte de zjwoarbevochten 1-2 euverwinning van os vlaggesjip taege koplouper BSV Limburgia unne houp goud.

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

hallenmasters left banner

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.