Wedstrijdverslagen

Tilly serveert speciaal Sjter-drenkske bie De Bekker; De Sjter 1 versjleit koplouper BSV Limburgia;

Ut woar un weekend mit wisselende resultaten. De dames houwe vriejaaf en koosjten zich dus volop in ut Sjteinder nachlaeve sjtorten. Helaas bleve alle verhoale en foto’s van unne ongetwiefeld legandarische sjtapoavend netjes binneskamers. De veteranen boekten op zoaterdig un flinke euverwinning op RVU (8-3), die genog gesjprekssjtof opleverde om un gans bouk euver te sjrieve. Op zondig moosjten de teams van De Sjter 2 (4-1 taege Susteren 2), De Sjter 3 (3-4 taege Haslou 5) en De Sjter 4 (3-0 taege Zwentibold 4) nederlagen sjlikke. Gelukkig maakte de zjwoarbevochten 1-2 euverwinning van os vlaggesjip taege koplouper BSV Limburgia unne houp goud.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.