Wedstrijdverslagen

Knallende euverwinning De Sjter 3; Johnny van de Sjpin oet walking football-selectie gezat

De Sjter 1 klopt Centrum Boys; Heroïsche comeback De Sjter 4; Knallende euverwinning De Sjter 3; Johnny van de Sjpin oet walking football-selectie gezatQua resultaten woar ut un vrie succesvol weekend. Op zoaterdig zatte de veteranen al de toon in en taege Jekerdal door unne sjterke pot taege unne goeie teagesjtenjer mit un 3-3 gelieksjpel aaf te sjleite. Grote man bie de vets woar Jean Maas, dae onger toezeend aug van zien mam un wereldgoal scoorde. De zondigteams deige ut op zich auch prima. D’r veel sjlechs 1 nederlaag te noteren. Die koom op naam van De Sjter 2 dat ut moosj aaflegke taege ut ummer lestige SCM. Os eesjte elftal klopte in Zitterd ut in degradatiegevoar verkerende Centrum Boys.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.