Wedstrijdverslagen

Knallende euverwinning De Sjter 3; Johnny van de Sjpin oet walking football-selectie gezat

De Sjter 1 klopt Centrum Boys; Heroïsche comeback De Sjter 4; Knallende euverwinning De Sjter 3; Johnny van de Sjpin oet walking football-selectie gezatQua resultaten woar ut un vrie succesvol weekend. Op zoaterdig zatte de veteranen al de toon in en taege Jekerdal door unne sjterke pot taege unne goeie teagesjtenjer mit un 3-3 gelieksjpel aaf te sjleite. Grote man bie de vets woar Jean Maas, dae onger toezeend aug van zien mam un wereldgoal scoorde. De zondigteams deige ut op zich auch prima. D’r veel sjlechs 1 nederlaag te noteren. Die koom op naam van De Sjter 2 dat ut moosj aaflegke taege ut ummer lestige SCM. Os eesjte elftal klopte in Zitterd ut in degradatiegevoar verkerende Centrum Boys.

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

hallenmasters left banner

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.