Wedstrijdverslagen

Will “soixante-neuf” Leurs scoort veur de veteranen!

De Sjter 1 pak op de valreep dik verdeind punt taege Veritas; Dames kloppe koplouper; Will “soixante-neuf” Leurs scoort veur de veteranen!Ut woar un waekske mit wisselende resultaten. Os eesjte elftal drong doordewaeks door tot de kwartfinale van de baeker en boekte op zondig un knap (en dik verdeind) resultaat taege ut sjterke Veritas. Os tweede elftal sjpeelde 15 dikke kansen oet maar moosj oeteindelijk genoegen numme mit un puntje bie Sjaesberg 2. Ut driede en ut veerde moosjten de punte loate taege respectievelijk Sjpaebaek 3 en Gelaen Zuid 5. De veteranen woar un moatje te klein veur IVS. Maar de dames gove dit weekend un gouwe randje door te winne van de koplouper en zelf waer volop mit te doon om de titel.Wiejer woar d’r auch genog te melje euver ut randjgebeure. Maak uch dus maar op veur heel get app-verkeer, foto’s en flauwekul. Loate veer maar sjnel beginne…

lees het verslag knop 200

WEDSTRIJDFOTO'S

rksv de ster vs veritas 25032018 pano

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.