Wedstrijdverslagen

Will “soixante-neuf” Leurs scoort veur de veteranen!

De Sjter 1 pak op de valreep dik verdeind punt taege Veritas; Dames kloppe koplouper; Will “soixante-neuf” Leurs scoort veur de veteranen!Ut woar un waekske mit wisselende resultaten. Os eesjte elftal drong doordewaeks door tot de kwartfinale van de baeker en boekte op zondig un knap (en dik verdeind) resultaat taege ut sjterke Veritas. Os tweede elftal sjpeelde 15 dikke kansen oet maar moosj oeteindelijk genoegen numme mit un puntje bie Sjaesberg 2. Ut driede en ut veerde moosjten de punte loate taege respectievelijk Sjpaebaek 3 en Gelaen Zuid 5. De veteranen woar un moatje te klein veur IVS. Maar de dames gove dit weekend un gouwe randje door te winne van de koplouper en zelf waer volop mit te doon om de titel.Wiejer woar d’r auch genog te melje euver ut randjgebeure. Maak uch dus maar op veur heel get app-verkeer, foto’s en flauwekul. Loate veer maar sjnel beginne…

lees het verslag knop 200

WEDSTRIJDFOTO'S

rksv de ster vs veritas 25032018 pano

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.