Wedstrijdverslagen

Deipe buiging is op zien plaatsj veur uber-clubman Rudy Crutzen!

Vanwaege drukke werkzaamheden bie de sjriever van dit sjtuk hub geer un waekske ut versjlaag van de seniorenteams motte misse. Gelukkig hub geer euveriges neit zo gek veul gemis want de aafgeloupe waeke woar d’r eine keer un algehele aaflasjing en ein waek wo in allein os 1e en os 2e elftal in actie kome. Beide teams pakten euveriges waal un lekkere euverwinning en dus zeen versjlage van die beide wedsjtrieje zeker op hun plaatsj. Wiejer in dit versjlaag aandacht veur de gebeurtenisse van de aafgeloupe waek, wobie ut qua resultaten bienoa allemoal goud veel veur os clubke.

KLIK HIER voor de wedstrijdfoto's

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.