Wedstrijdverslagen

Dames-coach krig d’r verbaal van langs; Engelsje aanwinst veur veteranen?

Ut woar un weekend mit wisselende resultaten. Op zoaterdigoavend versjpeelden ozze veteranen unne veursjprong taege RKUVC en moosjten oeteindelijk genoegen numme mit un 3-3 gelieksjpel en veier aafgekeurde Sjter-goals. Op zondig dolven ozze dames helaas mit 2-1 ut ongersjpit in unne topper taege GKC/RKHVC oet Kelpen. Ut veerde elftal leed auch un nederlaag, in unne thoeswedsjtried nog waal, taege FC Gelaen Zuid 5. Ut driede houw niks te voetballe, maar zoog heure sjpeler/coach Rene Gooren waal sjtarten in de basis bie ut tweede. Dat leverde auch geliek resultaat op want os tweede sjpeelde verdeinstelijk geliek taege Schaesberg 2. Gelukkig zurgde op zondigmiddig ozze hoofdmacht waal veur unne driepunter, door Geusselt Sport mit 0-2 te versjloan.

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.