Wedstrijdverslagen

Steef en Joy blinken oet; Sjtandjbeeld veur Noud Claessens?

Ut woar un weekend wo veuraaf weinig hoapvolle verwachtingen euver woare. Tenminste, es ut geit om ut voetballende gedeilte. Want es de 11e van de 11e vilt op zoaterdig, dan wurt ut veur de meeste seniorenvoetballers aafzeen op zondig. En getuge de oetsjlage van dit weekend vieren Sjteindenaere de sjtart van ut vasteloavessezoen nét get sjteviger dan de res van Limburg. Angesj zeen de nederlagen van os tweede elftal (5-0 taege Venlosche Boys), os veerde elftal (3-4 taege Urmondia 3) en ozze dames (7-5 taege Armada) neit te verkloare. Gelukkig pakte ut driede waal nog un puntje via un 4-4 gelieksjpel taege Slekker Boys 2. Euverwinningen woare d’r allein veur os eesjte elftal (2-4 baekerwinst taege Roosteren) en de veteranen (1-6 winst taege Sjpaubaek).

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.