Wedstrijdverslagen

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Steef en Joy blinken oet; Sjtandjbeeld veur Noud Claessens?

Ut woar un weekend wo veuraaf weinig hoapvolle verwachtingen euver woare. Tenminste, es ut geit om ut voetballende gedeilte. Want es de 11e van de 11e vilt op zoaterdig, dan wurt ut veur de meeste seniorenvoetballers aafzeen op zondig. En getuge de oetsjlage van dit weekend vieren Sjteindenaere de sjtart van ut vasteloavessezoen nét get sjteviger dan de res van Limburg. Angesj zeen de nederlagen van os tweede elftal (5-0 taege Venlosche Boys), os veerde elftal (3-4 taege Urmondia 3) en ozze dames (7-5 taege Armada) neit te verkloare. Gelukkig pakte ut driede waal nog un puntje via un 4-4 gelieksjpel taege Slekker Boys 2. Euverwinningen woare d’r allein veur os eesjte elftal (2-4 baekerwinst taege Roosteren) en de veteranen (1-6 winst taege Sjpaubaek).

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.