Wedstrijdverslagen

Rudi Völler en Frank Rijkaard make opwachting op feest bie de Poart! Stef Conjour winnaar van gouwe sjoon veteranen!

De resultaten op ut veldj woare dit weekend absoluut neit om euver noa hoes te sjrieve. Os eesjte elftal ging in unne oetermate belabberde wedsjtried ten onger in Genhout (2-1). Ut tweede goof unne 3-0 veursjprong oet henj taege Caesar 2 en moosj genoegen numme mit un punt (3-3). Ut driede verloor nipt mit 4-3 bie Gelaen-Zuid 3. De mannen van 4 deige ut qua oetsjlaag nog minder goud taege Eijsden 4 (1-4). Normaliter waere dat soort resultaten nog verbloemd door un aafgeteikende euverwinning van de veteranen. Dit weekend houwe die echter geine wedsjtried op ut programma, vanwaege un geweldig jubileumfees. Gelukkig zurgden de dames toch nog veur unne driepunter door oet mit 1-2 aaf te raekene mit de dames van Heythuysen.

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.