Wedstrijdverslagen

Raoul Dassen blink oet; Walking Footballers De Sjter winne toernooi!

Ut letste weekend van de herfstvakantie sjteit standaard in ut teiken van un inhoalprogramma. Doarom maar weinig wedsjtrieje aafgeloupe weekend veur os seniorenteams. Os eesjte elftal koom waal in actie, oet taege kampioenskandidaat Veritas. Ozze mannen sjpeelden un geweldige eesjte helf wo in men op unne 0-2 veursjprong koom, maar zoge helaas in de 2e helf de mannen van Neeritter de winst griepe mit 3-2. Os tweede elftal houw al doordewaeks gesjpeeld veur de baeker taege DBSV 2 oet Mesjtreich en won eenvoudig mit maar leifs 11-0. Ut viefde moosj oet voetballe taege SVE 3. Vanwaege personele problemen woort besjloate om ut veerde elftal aaf te vaardigen en die pakten de zjwaarbevochten 3 punte via un 2-3 euverwinning, mit Raoul Dassen es oetblinker.

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.