Wedstrijdverslagen

Raoul Dassen blink oet; Walking Footballers De Sjter winne toernooi!

Ut letste weekend van de herfstvakantie sjteit standaard in ut teiken van un inhoalprogramma. Doarom maar weinig wedsjtrieje aafgeloupe weekend veur os seniorenteams. Os eesjte elftal koom waal in actie, oet taege kampioenskandidaat Veritas. Ozze mannen sjpeelden un geweldige eesjte helf wo in men op unne 0-2 veursjprong koom, maar zoge helaas in de 2e helf de mannen van Neeritter de winst griepe mit 3-2. Os tweede elftal houw al doordewaeks gesjpeeld veur de baeker taege DBSV 2 oet Mesjtreich en won eenvoudig mit maar leifs 11-0. Ut viefde moosj oet voetballe taege SVE 3. Vanwaege personele problemen woort besjloate om ut veerde elftal aaf te vaardigen en die pakten de zjwaarbevochten 3 punte via un 2-3 euverwinning, mit Raoul Dassen es oetblinker.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.