Wedstrijdverslagen

Ut driede hoalt oet taege Zittesje sjutterie; ANWB-sjtelletjes zeen nuujste rage bie De Sjter 

Ut woar un rustig weekend qua voetballe bie os clubke. De helf van de teams (ut viefde, de dames en de vets) houw niks te voetballe. En van de teams die waal mochte aantraeje, deige ut driede (2-10 winst) en ut veerde (4-0 winst) dat taege sjutterieje oet respectievelijk Zitterd en Ulesjtroate. Sjlechs twee teams moosjten ech aan de bak. Os tweede elftal versjpeelde veur ut eesj dit sezoen punte door thoes geliek te sjpele taege Someren 3. En os eesjte elftal leek 45 minute langk aevenens taege de plaatsjelijke sjutterie van Simpelveld aan ut sjpele te zeen, maar verkeek zich in de 2 e 45 minute op de vaerkracht van de taegesjtenjer, wodoor oeteindelijk pas in de allerletste seconde esnog de euverwinning woort veiliggesjteld.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.