Wedstrijdverslagen

Rachel van Erp is sjerp! En Jill Janssen opnuuj op de foto?!

Ut woar al mit al un redelijk succesvol weekend veur os seniorenteams. De veteranen en ut veerde houwe niks te voetballe en bleve dus ongesjlage. En de nederlagen van os driede en viefde woorte ruumsjoots gecompenseerd door prachtige euverwinninge van ut tweede (dat maar blif winne!), ut eesjte (dat zich prima revancheerde) en de dames (zie waer unne derby wonne!). Veul nuujts dus waer op voetbalgebied. En minstens net zoveul nuujts euver ut randjgebeure. Mit hoofdrollen veur Graad Smeets, Gerard Martens, Will Leurs, Bastiaan Muijtjens, Rene Gooren en… Jill Janssen. Loate veer dus maar sjnel beginne.

lees het verslag knop 200

Klik hier voor meer foto's van de wedstrijd

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.