Wedstrijdverslagen

Dames winne derby der derby’s; Nuuje runj in “battle of the snitches” tusje Jill en Wesly!

Un weekend mit gemengde resultaten hubbe veer achter de rugk. Ut begoosj nog zo sjoon mit un degelijke 0-4 euverwinning veur ozze veteranen op SV Schinnen op zoaterdig. En wie vervolgens op zondigochtend auch nog dudelijk woort dat ut driede, via unne geweldige comeback van unne 0-3 achtersjtandj, esnog de 3 punte houw gepak taege Obbicht 2 (5-3). En dat auch nog os 2e elftal de volle buit mit noa hoes noom taege Sjarn (0-2). En dat bovendien ozze dames de punten mitnome oet Sjtein-Zuid in un heroïsch gevecht taege de Haslou dames (0-2). Ut weekend leek dus neit meer kapot te kenne. Helaas volgde in de middig un nipte nederlaag van ut veerde (1-2 taege SVM 3). En auch os vlaggesjip ging in Bocholtz jammerlijk ten onder taege promovendus Sportclub’25 (2-1).

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.