Wedstrijdverslagen

Wij zijn momenteel hard bezig met de bouw van de nieuwe website. Hierdoor kan het voorkomen dat niet alle informatie op deze website actueel is. 

Dames winne derby der derby’s; Nuuje runj in “battle of the snitches” tusje Jill en Wesly!

Un weekend mit gemengde resultaten hubbe veer achter de rugk. Ut begoosj nog zo sjoon mit un degelijke 0-4 euverwinning veur ozze veteranen op SV Schinnen op zoaterdig. En wie vervolgens op zondigochtend auch nog dudelijk woort dat ut driede, via unne geweldige comeback van unne 0-3 achtersjtandj, esnog de 3 punte houw gepak taege Obbicht 2 (5-3). En dat auch nog os 2e elftal de volle buit mit noa hoes noom taege Sjarn (0-2). En dat bovendien ozze dames de punten mitnome oet Sjtein-Zuid in un heroïsch gevecht taege de Haslou dames (0-2). Ut weekend leek dus neit meer kapot te kenne. Helaas volgde in de middig un nipte nederlaag van ut veerde (1-2 taege SVM 3). En auch os vlaggesjip ging in Bocholtz jammerlijk ten onder taege promovendus Sportclub’25 (2-1).

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.