Wedstrijdverslagen

Rene Gooren in Fifa 18; Liefdesbaby veur druimkoppel De Sjter!

De veurbereidingsperiode zit d’r noe ech op veur alle seniorenteams. Vanaaf kommend weekend begint de competitie waer. Aafgeloupe weekend woort d’r door sommige teams nog veur de baeker gesjpeeld. Angere teams sjpeelden unne oefenwedsjtried om de letste automatismen d’r in te sjliepe. Mit wisselend succes. Zo verloare ozze veteranen op zoaterdigmiddig veur de derde keer op riej van de Haslou vets (1-3). Os eesjte en tweede elftal plaatsjten zich op zondig veur de volgende baekerrunj via respectievelijk un gelieksjpel taege Erp (2-2) en un euverwinning op Meerssen 2 (6-1). De dames wonne aafgeteikend van Polaris (10-4) en kenne zich dees waek auch nog plaatsje veur de volgende baekerrunj, via un euverwinning op Leonidas. Veur ut veerde zit ’t baeker avontuur d’r op, noa un nederlaag taege IVS 2 (4-1). Ut viefde verloor vriendsjappelijk van Urmondia 3 (3-1) en de veterinnen tot sjlot moosjten hunne meerdere erkennen in de UOW veterinnen (0-7).

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.