Wedstrijdverslagen

Rene Gooren in Fifa 18; Liefdesbaby veur druimkoppel De Sjter!

De veurbereidingsperiode zit d’r noe ech op veur alle seniorenteams. Vanaaf kommend weekend begint de competitie waer. Aafgeloupe weekend woort d’r door sommige teams nog veur de baeker gesjpeeld. Angere teams sjpeelden unne oefenwedsjtried om de letste automatismen d’r in te sjliepe. Mit wisselend succes. Zo verloare ozze veteranen op zoaterdigmiddig veur de derde keer op riej van de Haslou vets (1-3). Os eesjte en tweede elftal plaatsjten zich op zondig veur de volgende baekerrunj via respectievelijk un gelieksjpel taege Erp (2-2) en un euverwinning op Meerssen 2 (6-1). De dames wonne aafgeteikend van Polaris (10-4) en kenne zich dees waek auch nog plaatsje veur de volgende baekerrunj, via un euverwinning op Leonidas. Veur ut veerde zit ’t baeker avontuur d’r op, noa un nederlaag taege IVS 2 (4-1). Ut viefde verloor vriendsjappelijk van Urmondia 3 (3-1) en de veterinnen tot sjlot moosjten hunne meerdere erkennen in de UOW veterinnen (0-7).

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.