Wedstrijdverslagen

Steef van de Woude tilt veteranen, zowel op- es naeve ut veldj noa hoger niveau

Zo, ut belke rolt waer. Noa un veurbereiding die qua insjpanning en ontsjpanning versjilde per team, mochte diverse teams van os clubke dit weekend waer ens “veur ut echie” aan de bak. De Sjter 1 haet zich de aafgeloupe seizoenen unne naam opgeboewd es cupfighter en bewees dat dit weekend opnuuj door 1e klasser Deurne op 2-2 te haute. De Sjter 2 trapte heur baeker-avontuur aaf taege de mannen van Sjtein Zuid 2. Ozze jonges kletsten vol d’r op en rolden de buren op mit 7-2.

 lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.