Wedstrijdverslagen

De zeute wraak van Bastiaan; Randy en Brian bie de mile high club?

Veer kenne terugkkieke op un sjportief oetermate succesvol voetbalweekend. Os eesjte elftal boekte, ondanks 60 minute voetballe mit unne man minder, un klinkende 4-1 euverwinning op Eijsden en plaatsjte zich doamit veur de noacompetitie. Os tweede sjpeelde heure eesjte noacompetitie-wedsjtried, thoes taege Oss, en boekte un schitterende 2-1 euverwinning. Ut driede en de veteranen houwe dit weekend niks te voetballe. Ut viefde sjloot de competitie aaf mit un 2-2 gelieksjpel in Berg, wobie de neutrale toesjouwer helaas nog zaat in bed loog, want angesj woar dae de grote winnaar gewaes. En ozze dames tot sjlot hoalden versjrikkelijk oet taege de ladies van Sjtein Zuid: 8-1.

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.