Wedstrijdverslagen

De zeute wraak van Bastiaan; Randy en Brian bie de mile high club?

Veer kenne terugkkieke op un sjportief oetermate succesvol voetbalweekend. Os eesjte elftal boekte, ondanks 60 minute voetballe mit unne man minder, un klinkende 4-1 euverwinning op Eijsden en plaatsjte zich doamit veur de noacompetitie. Os tweede sjpeelde heure eesjte noacompetitie-wedsjtried, thoes taege Oss, en boekte un schitterende 2-1 euverwinning. Ut driede en de veteranen houwe dit weekend niks te voetballe. Ut viefde sjloot de competitie aaf mit un 2-2 gelieksjpel in Berg, wobie de neutrale toesjouwer helaas nog zaat in bed loog, want angesj woar dae de grote winnaar gewaes. En ozze dames tot sjlot hoalden versjrikkelijk oet taege de ladies van Sjtein Zuid: 8-1.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.