Wedstrijdverslagen

Devon Moerkens scoort! Clannad deit sjrikbarende ontdekking euver de Frusj!; Ron Marchal grote oetblinker bie vets!

Un vol programma veur os seniorenteams aafgeloupe weekend. En de resultaten woare wisselend. Os eesjte elftal wis ’t noacompetitie-ticket nog neit definitief binne te harken en bleef op un doelpuntloos gelieksjpel sjtaeke in Sjaaaaaan (zonder de letter ‘r’, zo hub ich geleerd van Steef van de Woude). Ut tweede won eindelijk waer ens unne wedsjtried en koom noa aafloup tot de sjrikbarende ontdekking dat men zich doadoor geplaatsj houw veur de noacompetitie veur promotie.

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.