Wedstrijdverslagen

Devon Moerkens scoort! Clannad deit sjrikbarende ontdekking euver de Frusj!; Ron Marchal grote oetblinker bie vets!

Un vol programma veur os seniorenteams aafgeloupe weekend. En de resultaten woare wisselend. Os eesjte elftal wis ’t noacompetitie-ticket nog neit definitief binne te harken en bleef op un doelpuntloos gelieksjpel sjtaeke in Sjaaaaaan (zonder de letter ‘r’, zo hub ich geleerd van Steef van de Woude). Ut tweede won eindelijk waer ens unne wedsjtried en koom noa aafloup tot de sjrikbarende ontdekking dat men zich doadoor geplaatsj houw veur de noacompetitie veur promotie.

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.