Wedstrijdverslagen

Bo scoort waer 5x veur winnende dames; Maar Will Leurs is de absolute man van dit sezoen!!!

Waw! Ut woar mich un weekendje veur os seniorenteams. Op ’t programme sjtinge veur un aantal teams regelrechte topwedsjtrieje. En de teams die unne wedsjtried van niks op ’t programma houwe sjtoan, maakten d’r sjus geweldige shows van. Os eesjte elftal leverde un geweldige teamprestatie in Baek. De 1-2 euverwinning woar neit ’t resultaat van sjprankelend voetbal, maar waal van un hecht collectief dat ten koste van alles wol winne. Os tweede elftal blif helaas in unne negatieve spiraal qua resultaten.

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.