Wedstrijdverslagen

Tinder-middig Gerard Martens druk bezoch; Bastiaan Muijtjens gesjtop mit traine???

Veer hubbe un vriej rustig weekend achter de rugk mit os seniorenteams. De Sjter 2 en ozze dames houwe helemoal niks te voetballe. Os driede en viefde mochten op zondig waal aan de bak en deige dat veurtreffelijk. Ut viefde zat de lien van ut poasj-weekend door en noom de punten mit oet Munstergelaen. En ut driede boekte heur tweede euverwinning van ’t sezoen en haet inens oetzicht om van de letste plaatsj aaf te komme. De veteranen, die veurige waek nog 8 reserves houwe, houwe dees waek maar nét genog man en verloare verdeind van de Fortuna vets, mit sjmaakmaker én aansjtoand trainer van 1 Jean Maes in de gelederen.

senioren23lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.