Wedstrijdverslagen

Bo Knoops sjtelt topscorerstitel veilig; Mick Cremers in topvorm; Vacature nuuje bardame liek ingevuld!

Ut woar aafgeloupe weekend poasje en dus woar d’r unne houp te voetballe veur os seniorenteams. De veteranen sjpeelden thoes taege Jekerdal en gebroekten hun breije bank om de wedsjtried in hun veurdeil te besjlisse. Os eesjte sjpeelde in Veghel taege hoofdklasse koplouper Blauw-Geel 35 minute prima mit, maar moosj doanoa ’t hoofd deip buigen veur unne baetere taegesjtenjer. Desondanks woort d’r door de mitgereisde supporters zowel in de bus es in de Brabantse kantine un leuk feeske geboewd. 

lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.