Wedstrijdverslagen

Bo Knoops sjtelt topscorerstitel veilig; Mick Cremers in topvorm; Vacature nuuje bardame liek ingevuld!

Ut woar aafgeloupe weekend poasje en dus woar d’r unne houp te voetballe veur os seniorenteams. De veteranen sjpeelden thoes taege Jekerdal en gebroekten hun breije bank om de wedsjtried in hun veurdeil te besjlisse. Os eesjte sjpeelde in Veghel taege hoofdklasse koplouper Blauw-Geel 35 minute prima mit, maar moosj doanoa ’t hoofd deip buigen veur unne baetere taegesjtenjer. Desondanks woort d’r door de mitgereisde supporters zowel in de bus es in de Brabantse kantine un leuk feeske geboewd. 

lees het verslag knop 200

rksv de ster walking football 2018 1x250

blessurehulp left banner

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

Deze website maakt gebruik van cookies om voorkeursinstellingen bij te houden en analytische cookies om de website te optimaliseren.