Wedstrijdverslagen

Rick Kostons zuik leje mit muzikaal talent; Stef Conjour ontvlucht Limburg?

Ut woar waer ’n roerig waekske bie os clubke. De resultaten van de seniorenteams woare wisselend. Os eesjte elftal hoak noa un gelieksjpel in Brunssum definitief aaf in de titelsjtried, maar deit nog volop mit veur un noacompetitie-ticket. Os tweede sjpeelde unne prima pot taege ’t hoog geklasseerde Venlosche Boys, maar wis gein punt in Sjtein te haute. Ut driede en de dames houwe niks te voetballe. Ut viefde verloor de derby taege Havantia 3, maar sjpekte noa aafloup (same mit de gasten) waal de kantinekas flink. En de veteranen tot sjlot woare verantwoordelijk veur de einige driepunter taege nota bene Catsop oet.

 lees het verslag knop 200

De Ster Nieuwsbrief - Blijf op de hoogte!

grote clubactie steundester banner links

rksv de ster walking football 2018 1x250

ster webshop links 250

activiteitenoverzicht

Geen evenementen

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Dit is een klein tekstbestandje dat met deze website wordt meegestuurd en door uw browser op de harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen.
Met deze techniek kunnen wij bezoekersstatistieken bijhouden om de website te optimaliseren. Via uw browser kunt u het gebruik van cookies uitschakelen.